Centrum bruku

Swoją wiedzę o wyrobach betonowych zbudowaliśmy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i praktykę w sprzedaży wyrobów betonowych.W naszej ofercie znajdują się m.in. kostki brukowe, obrzeża, krawężniki, palisady, stopnie schodowe, płyty tarasowe, ażury oraz ogrodzenia. W Centrum Bruku zaopatrzą się Państwo kompleksowo w materiały do budowy chodników, podjazdów, ogrodzeń, tarasów i wiele innych. Dzięki sprzedawanym przez nas wyrobom zrealizują Państwo liczne prace remontowo-budowlane związane z aranżacją zarówno nawierzchni przydomowych jak i znajdujących się w przestrzeni publicznej.

Nasza firma kładzie nacisk na satysfakcję swoich klientów. Odbiorcom gwarantujemy atrakcyjne ceny, rzetelność, profesjonalizm oraz wyroby najwyższej jakości renomowanych producentów. Dokładamy starań, aby wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty oraz usługi spełniały Państwa oczekiwania. Decydując się na współpracę z nami, stawiają Państwo na sprawdzonego partnera, dysponującego odpowiednim doświadczeniem i wiedzą aby sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom.

Współpracujemy także z rzetelną firmą transportową, posiadającą w swojej ofercie m.in. samochody samowyładowcze (HDS). Organizujemy transport na terenie całej Polski z szczególnym uwzględnieniem województw: śląskiego, małopolskiego, opolskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą mailową.
tel.     501 670 029
          531 201 331
email: 
biurotg@ckbdelta.pl

Kostka brukowa

 

Kostka brukowa to nieodłączny element architektury w ogrodzie, wokół domu, w parkach, na parkingach, placach oraz w przestrzeni miejskiej. Budowane z niej są podjazdy, ścieżki drogi, place, opaski wokół domu i schody oraz coraz częściej tarasy i schody. Centrum Bruku oferuje szeroki asortyment kostki brukowej zarówno przemysłowej jak i szlachetnej.

Kostka brukowa przemysłowa

Kostka brukowa przemysłowa znajduje zastosowanie przede wszystkim przy budowie parkingów, dróg, na placach oraz w przestrzeniach miejskich.

Kostka brukowa szlachetna

Kostka brukowa szlachetna to stały element architektury w ogrodach oraz wokół domów. Dobrze dobrana kostka sprawia, dom , ogród , cała posesja nabierze charakteru i będzie wyglądać zachwycająco.

Płyty tarasowe

Płyty tarasowe idealnie sprawdzają się jako posadzki tarasów, stanowią doskonałą nawierzchnię w ogrodowych patiach i placykach, czy też wokół basenów. Idealnie dopasowują się zarówno do tradycyjnych jak i nowoczesnych aranżacji przydomowej przestrzeni . Różnorodność formatów oraz bogata kolorystyka i faktura powierzchni płyt tarasowych sprawia, że każdy inwestor znajdzie płyty idealnie pasujące do aranżowanej przestrzeni.

Galanteria betonowa

Palisady

Palisady betonowe są niezbędnym elementem aranżacji przestrzeni wokół domu i w ogrodzie. Sprawdzają się jako murki oporowe, ograniczenie powierzchni budowanych z kostki brukowej, schodów tarasów klombów, rabat oraz podjazdów.

Obrzeża

Obrzeża są podstawowym elementem służącym do umacniania oraz rozdzielania krawędzi powierzchni układanych z kostki czy płyt betonowych.

Stopnie schodowe

Betonowe stopnie schodowe znajdują swe miejsce w ogrodzie, przy tarasach jak i wejściach do domów. Stanowią efektowny, łatwy w montażu element architektury przestrzennej. Mogą stanowić efektowną ozdobę, lib też imitować stopnie z surowców naturalnych.

Murki i cegły ozdobne

Murki i cegły ozdobne znajdują zastosowanie jako niezwykle efektowne elementy małej architektury ogrodowej budowane są z nich murki donice, grille, fontanny

Gazony, rabaty i donice

Gazony, rabaty i donice to elementy architektury przestrzennej stanowiące w połączeniu z posadzoną w nich roślinnością efektowną ozdobę ogrodu, otoczenia domu czy też przestrzeni miejskiej.

Ogrodzenia

Ogrodzenie posesji jest zarówno jej zwieńczeniem jak i wizytówką. To właśnie ogrodzenie jako pierwsze zobaczy odwiedzający posesję. Obecnie w ofercie można znaleźć:

Ogrodzenia z pustaka łupanego

Ogrodzenia z pustaka łupanego imitują naturalny kamień idealnie pasujące do klasycznych przestrzeni.

Ogrodzenia gładkie

Ogrodzenia gładkie budowane z pustaków o gładkiej powierzchni, doskonale współgrają z nowoczesnym designem.

Ogrodzenia betonowe

Ogrodzenia betonowe budowane sa z mocnych płyt betonowych, można samodzielnie dobierać ich wysokość jak i malować na wybrany przez siebie kolor.

Ogrodzenia metalowe

Ogrodzenia metalowe składające się z słupków z betonowych bloczków oraz metalowych przęseł. Ogrodzenia metalowe są niezastąpione w dopełnieniu nowoczesnych przestrzeni. Sprawdzają się również klasycznych aranżacjach stając się ich efektowną dekoracją.

Ogrodzenia drewniane

Ogrodzenia drewniane to drewniane przęsła połączone z betonowymi bloczkami, są doskonałym wykończeniem każdej aranżacji przestrzeni.

 

Kontakt

Centrum Bruku
Tarnowskie Góry,
ul.Siewierska 49A
42-600, Tarnowskie Góry

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio