o nas

Swoją wiedzę o wyrobach betonowych zbudowaliśmy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i praktykę w sprzedaży wyrobów betonowych.

W naszej ofercie znajdują się m.in. kostki brukowe, obrzeża, krawężniki, palisady, stopnie schodowe, płyty tarasowe, ażury oraz ogrodzenia.

W Centrum Bruku zaopatrzą się Państwo kompleksowo w materiały do budowy chodników, podjazdów, ogrodzeń, tarasów i wiele innych. Dzięki sprzedawanym
przez nas wyrobom zrealizują Państwo liczne prace remontowo-budowlane związane z aranżacją zarówno nawierzchni przydomowych jak i znajdujących się w przestrzeni publicznej.


Nasza firma kładzie nacisk na satysfakcję swoich klientów. Odbiorcom gwarantujemy atrakcyjne ceny, rzetelność, profesjonalizm oraz wyroby najwyższej jakości renomowanych producentów. Dokładamy starań, aby wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty oraz usługi spełniały Państwa oczekiwania. Decydując się na współpracę z nami, stawiają Państwo na sprawdzonego partnera, dysponującego odpowiednim doświadczeniem i wiedzą aby sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom.


Współpracujemy także z rzetelną firmą transportową, posiadającą w swojej ofercie m.in. samochody samowyładowcze (HDS). Organizujemy transport na terenie całej Polski z szczególnym uwzględnieniem województw: śląskiego, małopolskiego, opolskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego


W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą mailową.
tel.    501 670 029
          531 201 331
email:  biurotg@ckbdelta.pl

Kontakt

Centrum Bruku
Tarnowskie Góry,
ul.Siewierska 49A
42-600, Tarnowskie Góry

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio